O międzynarodowej grupie Tomasz.com

Firma Tomasz.com, założona przez Tomasza oraz jego Współpracowników, jest najbardziej znaną pośród amerykańskiej Polonii stroną zajmującą się promocją w Internecie. Legitymując się rozległą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem zdobywanym od 1998 roku, Tomasz.com Group skupiała się przez ostatnie lata wyłącznie na pozycjonowaniu stron internetowych.

Oprócz planowania, projektowania, oraz implementacji licznych projektów optymizacji i analizy, firma Tomasz.com zajmowała się również zarządzaniem programami partnerskimi i wdrażaniem systemów E-mailowych dla zarówno polskich jak i amerykańskich firm oraz klientów indywidualnych.

Mamy wiele celów. Jednak nigdy nie próbujemy łączyć przyjemnego z pożytecznym w celu czerpania korzyści z naszych klientów. Potrzeby naszych klientów są dla nas zawsze nadrzędne, gdyż naszą misją jest korygowanie wszelkich niedociągnięć w podejściu marketingowym oraz optymizacja stron Internecie.

Członkowie Tomasz.com

Tomasz - specjalista od analizy i pozycjonowania stron w wyszukiwarkach i katalogach internetowych oraz E-marketingu (USA)
Marcin G. – webmaster; zajmuje się katalogami internetowymi oraz analizą targetowanych słów i wyrażeń kluczowych (Polska)
Piotr M. – kierownik ds. Public Relations oraz marketingu wysyłkowego (Polska)

Anna B. - certyfikowany autor i korektor E-tekstów; tłumacz angielsko-polski (USA)
TOP


Tomasz.com
Pozycjonowanie stron internetowych

Biegły w j. angielskim i polskim

Fax: (801) 515-9218

Archiwum


Copyright © Tomasz.com
All Rights Reserved.
Pozycjonowanie - Home  O Nas  Usługi  Pytania  Mapa