Reklama gwarancją sukcesu czyli często zadawane pytania


Co możecie zrobić dla mojego biznesu?
Jak długo zabiera zoptymizowanie strony?

Co możecie zrobić czego ja nie potrafiłbym zrobić?
W których przeszukiwarkach lub katalogach rejestrujecie strony?
Co to jest i po co mi jest potrzebne pisanie i edytowanie ‘pod przeszukiwarki’ (SEO writing/editing)?
Czy korzystacie z automatycznych programów rejestrujących strony w wyszukiwarkach?
Czy możecie zagwarantować, że moja strona uzyska wysokie pozycje w czołowych wyszukiwarkach internetowych?
Czy koniecznie muszę zmieniać stronę na potrzeby optymizacji w wyszukiwarkach?
Czy duża liczba osób odwiedzających moją stronę wystarczy do zwiększenia moich zysków?
Ile kosztują Wasze usługi jak mogę zapłacić?
Dlaczego jest u Was drożej niż u konkurencji? 
Dlaczego wymagacie dokonania przedpłaty na Wasze usługi?
Czy oferujecie zniżki w przypadku wielokrotnych zamówień?

Co możecie zrobić dla mojego biznesu?
Statystyki pokazują, że pomiędzy 50 a 80 procent wszystkich klientów odwiedzających strony internetowe robi to przy użyciu jednego z wielu dostępnych przeszukiwarek internetowych. Cała trudność polega na tym, by się znaleźć w pierwszych 30-stu paru wynikach wyszukiwania (SERP - search engine results pages). Dlaczego? Ponieważ użytkownicy zwykle znajdują to czego szukają w pierwszych 30-stu dobrze zoptymizowanych stronach, niezależnie od ich wyglądu lub użyteczności.

Jak długo zabiera zoptymizowanie strony?
Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż istnieje zbyt wiele czynników wpływających na pozycjonowanie stron. Mniejsza strona wymaga naturalnie mniej pracy niż większa strona. Zespół Tomasz.com może wykonać podstawową optymalizację bezpośrednich czynników wpływających na stronę w przeciągu kilku dni. Natomiast zdobywanie popularności przez linkowanie, rejestrowanie stron w katalogach, lub przeprowadzenie efektywnej kampanii reklamowej, nieocenionej w budowaniu wysokich pozycji, zabierają z reguły o wiele więcej czasu. Ważne jest zrozumienie tego, iż algorytmy przeszukiwarek ciągle się zmieniają by zapobiec manipulowaniu wynikami wyszukiwania. Pomimo tego, masz naszą gwarancję, że pozycje Twojej strony będą wyższe już przed upływem jednego miesiąca.

Co możecie zrobić czego ja nie potrafiłbym zrobić?
Istnieją co najmniej dwa powody różniące nas od właścicieli biznesów oraz od większości webmasterów: analizowanie od wielu lat algorytmów przeszukiwarek internetowych oraz rzeczywiste zafascynowanie tematem. Dodając do tego PRAKTYCZNE doświadczenie oraz POTWIERDZONE przypadki sukcesów w świecie Internetu, dajemy gwarancję na zamówione zlecenie. Nasze referencje udostępniamy za pisemnym życzeniem klienta.

W których przeszukiwarkach lub katalogach rejestrujecie strony?
Pracujemy zarówno na globalnym jak i lokalnym rynku, zależnie od wskazówek klienta. Z naszych doświadczeń wynika, że opłaca się pracować jednocześnie na obu tych rynkach, gdyż globalne podejście niesie ze sobą solidne podstawy do zdobycia rynku lokalnego. Mamy stały dostęp do comiesięcznie aktualizowanej listy zawierającej zestawienie najbardziej wpływowych globalnych i lokalnych przeszukiwarek i katalogów odpowiednich do Twojego biznesu. Od nich zaczynamy budowanie całego systemu.

Co to jest i po co mi jest potrzebne pisanie i edytowanie ‘pod przeszukiwarki’ (SEO writing/editing)?
Opis Twoich stron jest bardzo ważny. W celu uzyskania i utrzymania wysokich pozycji na stronach wyników wyszukiwania, poszczególne słowa i wyrażenia muszą być odpowiednio używane. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją specyficzne reguły i techniki, które ‘kodują’ Twoją strone oraz to, żeTwoja strona powinna zawsze odzwierciedlać w słowach jej prawdziwą zawartość. Pisanie tekstów ‘przyjaznych’ przeszukiwarkom jest zajęciem czasochłonnym, jednak jest to jeden z najważniejszych kroków niezbędnych do uzyskania dobrych rezultatów na dłuższą metę.

Czy korzystacie z automatycznych programów rejestrujących strony w wyszukiwarkach?
Szybka odpowiedź brzmi: NIGDY. Automatyczne programy optymizacyjne są góry skazane na niepowodzenie, gdyż dostarczają tylko pozornych i prowizorycznych rozwiązań. Dlatego już wkrótce pójdą one w zapomnienie. Największa (choć pozorna) wartość takich programów – automatyzacja – jest jednocześnie ich największą wadą ze względu na łatwość wykrycia ich przez roboty wyszukiwarek. Na strony, które stosują te takie ‘skróty technologiczne’ są z reguły nakładane kary, do całkowitego wykluczenia z rezultatów wyszukiwania włącznie.

Czy możecie zagwarantować, że moja strona uzyska wysokie pozycje w czołowych wyszukiwarkach internetowych?
Będzie to zależało od kilku czynników. Po pierwsze, zależy to od specyficznych słów kluczowych które zamierzasz targetować oraz od Twej skłonności do współpracowania z nami. Nie będziemy w stanie uzyskać wysokich pozycji dla ogólnych i bardzo konkurencyjnych słów i wyrażeń takich jak: ‘sex, auto, dvd, czy też radio’. Takie słowa są po prostu zbyt konkurencyjne i nie pozwoliłyby one w pełni dostosować Twojej strony do zasięgu Twojego rynku. Skupiamy się natomiast na mniej konkurencyjnych słowach oraz na odpowiednich niszach rynkowych. Tak czy inaczej, obecnie jesteśmy w stanie pracować nad tymi słowami lub wyrażeniami, które generują do 4 milionów rezultatów w Google.com.

Czy koniecznie muszę zmieniać stronę na potrzeby optymizacji w wyszukiwarkach?
Zazwyczaj tak. Większość stron nie przestrzega zasad dobrej optymizacji, przez co traci na potencjalnej ‘sile’ i widoczności. My dostosowujemy się do wszystkich aspektów pozycjonowania i optymizacji.

Czy duża liczba osób odwiedzających moją stronę wystarczy do zwiększenia moich zysków?
Nie, takie stwierdzenie nie jest prawdziwe w żadnym biznesie. Tylko dlatego, że ktoś odwiedzi Twoją stronę nie jest żadnym gwarantem sprzedaży. Na przykład 100 osób, które weszły na Twoją stronę wpisując niepowiązane z Twoim biznesem terminy (słowa kluczowe) w przeszukiwarkach internetowych, przynosi tylko 100 niezainteresowanych ‘obserwatorów’. Z drugiej strony, skierowanie osób ZAINTERESOWANYCH Twoim produktem lub usługą daje duże szanse na sfinalizowanie transakcji.

Ile kosztują Wasze usługi i jak mogę zapłacić?
Z uwagi na dużą liczbę kryteriów decydujących o pozycjonowaniu strony, nasze ceny zależą od indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Ogólnie rzecz biorąc, Twój koszt optymizacji i pozycjonowania strony w wyszukiwarkach i katalogach internetowych przez Tomasz.com może się mieścić w przedziale od 100 USD do 7,000 USD na rok za JEDNO pozycjonowane słowo lub wyrażenie.

Wypełnienie i wysłanie formularza jest pierwszym krokiem w stronę Twojego internetowego sukcesu. Możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem bankowym. W każdym przypadku wymagamy dokonania przedpłaty za nasze usługi, gdyż nasza praca wykonywana jest w 100% na konkretne zamówienie.

Dlaczego jest u Was drożej niż u konkurencji?
Nasze usługi bazują na warunkach długoterminowych. W momencie zatrudnienia, 'żyjemy' i traktujemy Twoją stronę tak samo jak naszą własną. W przeciwieństwie do konkurencji, nie wymagamy osobnej zapłaty za optymalizację czynników związanych z samą stroną oraz tych niezależnych od strony, gdyż nie polegamy jedynie na prostych koncepcjach. Optymalizacja samej strony jest stosunkowo łatwa i może być wykonana szybko w porównaniu do kompleksowego pozycjonowania - jednak taka usługa bardzo rzadko przynosi zadawalające i trwałe efekty.

Dlaczego wymagacie dokonania przedpłaty na Wasze usługi? Przecież większość Waszej konkurencji twierdzi, że nie pobiera żadnych opłat przed uzyskaniem uzgodnionych rezultatów.
W każdym przypadku wymagamy dokonania przedpłaty (przynajmniej częściowej) za nasze usługi, gdyż pozycjonowanie przez Tomasz.com wykonywane jest w 100% na konkretne zamówienie. Po zrobieniu określonej pracy i spędzeniu wymaganego czasu nad pozycjonowaniem Twojej strony nie jesteśmy w stanie 'odwrócić' ich pozytywnych efektów i nie byłoby fair w stosunku do nas gdybyś miał zrezygnować z naszych usług przed dokonaniem jakiejkolwiek zapłaty. Serwisy oferujące całkowitą gwarancję na swoje usługi należy raczej traktować z przymrużeniem oka z racji na powyżej przedstawione fakty.

Czy oferujecie zniżki w przypadku wielokrotnych zamówień?
Tak, oferujemy zniżki dla tych klientów, którzy zlecą nam pozycjonowanie więcej niż jednej strony lub co najmniej kilku słów/wyrażeń kluczowych oraz dla tych, którzy zostali nam poleceni przez naszych byłych klientów.

TOPTomasz.com
Pozycjonowanie stron internetowych

Biegły w j. angielskim i polskim
Fax: (801) 515-9218

Archiwum


Copyright (C) Tomasz.com
All Rights Reserved.
Pozycjonowanie - Home  O Nas  Usługi  Pytania  Mapa