Domena i strona na sprzedaz - kontakt: sale@tomasz.com


Home | In EnglishPozycjonowanie i promocja
Pozycjonowanie i promocja stron w wyszukiwarkach internetowych

Twoja strona internetowa ma ładny wygląd i jest łatwa w obsłudze dla użytkowników. Planując każdy szczegół ukierunkowany na adresata strony, webmaster nie zawiódł i wykonał dobrą pracę. Myśli typu: "Nareszcie zwiększę sprzedaż i zbuduję markę znaną wszystkim moim klientom", zaprzątnęły Cię do głębi.

Mijają dni. Choć wszystko teraz miało iść bardzo szybko, nadal pozostajesz w tym samym miejscu. Z niepokojem zauważasz, że przez ostatni tydzień tylko kilkoro przypadkowych klientów odwiedziło Twoją stronę pomimo tego, iż strona była w tym czasie w pełnej gotowości! Sprawdzasz swoją konkurencję na różnych wyszukiwarkach, m.in. Google, Onet, WP, AOL, MSN, Altavista, Excite i ... oni tam są. Natomiast Twoich stron nie można łatwo odnaleźć, nawet po wpisaniu oryginalnej nazwy biznesu. Nic nie ma sensu.

Czy znasz ten scenariusz?

----------------------------

Nazywam się Tomasz i jestem założycielem polsko-amerykańskiej grupy zajmującej się pozycjonowaniem i promocja stron w Internecie. Jeśli doświadczyłeś jednego z powyższych dylematów, to współpracując z nami dowiesz się, że istnieją krótko i długoterminowe strategie, które pozwolą Ci rozwiązać problemy związane z zagubieniem Twojej strony w Cyberprzestrzeni.


Właściciele firmy O-Services LLC: Serwis Tomasz.com pomógł nam ustalić i wypromować naszą markę w konkurencyjnym świecie Internetu. Promocja naszej strony jest teraz o wiele łatwiejsza!
Partner firmy PLL Inc.: Praca z Tomaszem była (i nadal jest) wspaniałym i pouczającym doświadczeniem. Udało mu się, na dłuższą metę, rozpracować i kontrolować te słowa kluczowe, które są nieodzowne dla naszego biznesu.

(Klient pragnący zachować anonimowość): Nie chciałbym odsłaniać źródła mojej przewagi nad konkurencją, ale mogę powiedzieć, że gdyby nie Tomasz oraz jego profesjonalny Team, nadal byłbym w tym samym miejscu co 3 lata temu.
TOP


Tomasz.com
Pozycjonowanie stron internetowych

Biegły w j. angielskim i polskim
Fax: (801) 515-9218

Archiwum


Copyright © Tomasz.com
All Rights Reserved.
Home  O Nas  Usługi  Pytania  Mapa