Na temat pozycjonowania
Tomasz.com - serwis optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych

Tomasz.com oferuje pełny serwis pozycjonowania i promocji stron internetowych w przeszukiwarkach i katalogach internetowych. Usługi obejmują podstawową rejestrację stron w przeszukiwarkach; analizę i wybór słów kluczowych; pisanie i edytowanie stron dla potrzeb przeszukiwarek; płatne kampanie reklamowe; oraz kompletną optymalizację i pozycjonowanie stron.


Rejestracja stron w przeszukiwarkach
Proces składa się z ręcznej rejestracji strony w najważniejszych przeszukiwarkach internetowych oraz katalogach tematycznych. Zaleca się, by dodawanie stron do katalogów było przeprowadzone za pierwszym razem we właściwy sposób, gdyż w momencie gdy strona jest juz wylistowana, trudno zmienić jej opis, który odgrywa bardzo ważną rolę w rankingu stron.

Analiza i wybór słów kluczowych
Targetowanie odpowiednich słów i wyrażeń jest niezbędną częścią Twojego internetowego biznesu. Koszt promowania nieodpowiednich słów może być wyższy od ewentualnych zysków. My pomożemy Ci zdecydować które słowa lub wyrażenia najlepiej odzwierciedlają Twój produkt, usługę, lub markę. Następnie skierujemy potencjalnych klientów do Twojej strony.
Pisanie i edytowanie stron dla potrzeb przeszukiwarek internetowych
Nie tylko osoby odwiedzające Twoją stronę szukają treściwej informacji na temat oferowanego produktu lub usługi. Przeszukiwarki ‘myślą’ podobnie. Tekst opisujący strony powinien być długoterminową inwestycją, której nie należy zaniedbywać. My możemy przetworzyć lub napisać od nowa tekst na potrzeby Twoich poszczególnych stron tak, aby satysfakcjonował on zarówno klientów jak i algorytmy wyszukiwarek.

Płatne kampanie reklamowe
Płatne kampanie internetowe stały się ostatnio popularne z uwagi na gwarantowaną możliwość uzyskiwania szybkich rezultatów. Ich cechą jest to, że wymagają zazwyczaj bezpośredniego finansowania oraz gruntownej analizy słów kluczowych. Dlatego wybranie odpowiednich dla Twoich potrzeb wyszukiwarek oraz katalogów staje się jeszcze bardziej istotne. My wiemy jak to skutecznie zrobić przy użyciu minimalnych kosztów.

Kompletna optymalizacja i pozycjonowanie stron
Jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Obejmuje wszystkie powyższe punkty oraz monitorowanie, re-indeksację (jeśli konieczne), oraz przedstawianie zaktualizowanych raportów dotyczących Twoich słów kluczowych oraz pozycji w wyszukiwarkach. Taka kompletna usługa świadczona jest przez okres jednego roku.

Uwaga: Pomimo, iż Twoje pozycje w wyszukiwarkach mogą w miarę upływu czasu ulegać zmianie, pozytywne efekty naszej pracy wystarczą z reguły na co najmniej rok bez dodatkowej zewnętrznej lub wewnętrznej ingerencji by utrzymać wysokie pozycje.

TOPTomasz.com
Pozycjonowanie stron internetowych

Biegły w j. angielskim i polskim
Fax: (801) 515-9218

Archiwum


Copyright © Tomasz.com
All Rights Reserved.
Pozycjonowanie - Home  O Nas  Usługi  Pytania  Mapa